Română (România)Español (Es)English (United Kingdom)French (Fr)
Nume: Dr. Manuela Amuzescu-Constantin
Reprezentant legal

Adresa:
Strada Elena Farago nr. 49A
Sector 6
Bucureşti
România

Telefon: +40 21 6370537
Numărul de fax: +40 21 6370537
Număr mobil: +40 769 059610

Informaţie: Fondatorul ASOCIAŢIEI AS

Despre noi

Asociația AIDE SANTE este o organizație filantropică, ce își desfășoară activitatea începând din decembrie 2009 în București, în conformitate cu legislația română și cu valorile umane și sociale. Misiunea asociației este de a îmbunătăți calitatea vieții și de a oferi sprijin și speranță pentru copiii talentați, copiii fără copilărie, familiile sărace, persoanele care se confruntă cu dificultăți de natură materială, socială și medicală, persoanele defavorizate și cu handicap, bolnavii cronici sau incurabili...

Mai mult >>

Mărturii

Andreea, 17 ani, voluntar al Asociației AIDE SANTE. "Am învățat să lucrez cu oameni în dificultate".

Adela, 24 ani, voluntar al Asociației AIDE SANTE. "Știu să dau speranță în tot ce fac".